اخبار
افتتاح چهار پروژه رفاهی و بهداشتی بمناسبت هفته دولت در آبیک...
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک ، چهار پروژه رفاهی و بهداشتی با حضور مهندس علی فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین ، دکتر سید سعید صدقی اسکویی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ، دکتر علی رحمانی فرماندار آبیک ، دکتر محسن چیت سازان مدیر شبکه بهداشت و درمان و  تنی چند از مسئولین ادارات و سازمانهای شهرستان آبیک افتتاح و به بهره برداری رسید.
این پروژه ها که به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و به همت شبکه بهداشت و درمان آبیک و با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال به بهره برداری رسید شامل سه سوئیت 45 متری و یک ساختمان دو واحدی بود.
دکتر محسن چیت سازان ضمن تشکر از حضور میهمانان و مسئولین محترم در این مراسم ، گفت: سه سئویت 45 متری که درمرکز جامع خدمات سلامت روستای ناصر آباد و مرکز بیاضیان آبیک به بهره برادی رسید جهت اسکان و استراحت پزشکان شاغل در این مراکز ساخته شده است.
دکتر چیت سازان افزود : یک ساختمان دوطبقه با زیربنای 120 متر برای هر طبقه با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال خریداری ، تعمیر و تجهیز شد که مرکز جامع خدمات سلامت شماره 2 شهری آبیک و پایگاه سلامت رحمت آباد جهت خدمات رسانی به مردم شهر آبیک در این ساختمان مستقر شدند.
مهندس علی فرخ زاد ضمن گرامیداشت هفته دولت و تشکر از مسئولین حوزه سلامت بابت زحمات کشیده شده در به بهره برداری رساندن پروژه های مذکور ، گفت : افتتاح هر چه بیشتر پرژه های حوزه سلامت بدلیل درگیر بودن این حوزه با سلامت مردم از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار بوده و هر چه بیشتر هزینه هایی از این دست انجام شود باعث ارتقا سطح سلامت مردم و متعاقب آن رضایت مردم از مسئولین خواهد شد.
گفتنی است این پروژه ها روز چهارم شهریور 96 همزمان با سومین روز از هفته دولت افتتاح و به بهره برداری رسید.