آخرین اخبار شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آبیک
استاندار قزوین :

1399/2/14 يكشنبه

استاندار قزوین :

کادر بهداشت و درمان استان قزوین، در مقابله با ویروس کرونا، بی نظیر بودند

دکتر هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین در جریان سفر روز 11 اردیبهشت 1399 دکتر ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت به استان قزوین، در دیدار با این مقام وزارتی؛ ضمن آن که اظهار امیدواری کرد حضور معاون کل وزارت بهداشت در استان، زمینه ساز کمک برای رفع مشکلات زیر ساختی بهداشت و درمان استان باشد؛ گفت: کادر بهداشت و درمان استان قزوین، در مقابله با ویروس کرونا، بی نظیر بودند.

وی با اظهار قدردانی از زحمات مجاهدانه همه کادر بهداشت و درمان، بویژه خدمات قابل توجه مجموعه دانشگاه علوم پزشکی قزوین؛ بیان کرد: استان قزوین به لحاظ همدلی و همراهی در مقابله با کرونا بی نظیر بود و همه دستگاه ها و نهادها، همکاری خوبی داشتند. استاندار قزوین اضافه کرد: نتیجه این همدلی، این شد که استانی که می توانست آلوده ترین باشد، توانست بیماری را کنترل کند.

دکتر جمالی پور، با درخواست اینکه چارت تشکیلات بیمارستان رحیمیان با کمک وزارت بهداشت تصویب و ابلاغ شود؛ گفت: بیشتر بیمارستان های شهر قزوین فرسوده است و انتظار داریم با کمک وزارت بهداشت، بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی تا پایان سال ۱۴۰۰ به بهره برداری برسد .وی افزود که در دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیاز به راه اندازی دانشکده داروسازی داریم.

گفتنی است، فاطمه محمدبیگی، منتخب مردم شهرستان های قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و مسؤول هماهنگی گروه های جهادی نیز گزارشی از اقدامات انجام شده برای مقابله با ویروس کرونا ارائه کرد.

 
امتیاز دهی