آخرین اخبار شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آبیک
آغاز واکسیناسیون کرونا در شهرستان ابیک

1399/12/14 پنجشنبه

مجید رحیم پور مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت درمان آبیک گفت: روز 12 اسفند 1399،  واکسن کرونا به شهرستان آبیک رسید و فاز نخست واکسیناسیون  برای بیش از 30 نفر از کادر درمان بیمارستان شهدای  این شهرستان  آغاز شد.

دکتر محسن چیت سازان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک در حاشیه آغاز واکسیناسیون کادر درمان علیه کرونا در شهرستان آبیک در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری صبح قزوین اظهار کرد: امروز به بیش از 30 تن از کادر درمان بیمارستان شهدای آبیک و عوامل مرکز منتخب کرونا درمانگاه مرکز بیاضیان واکسن کرونا  "اسپوتنیک" تزریق می‌شود که به تدریج سایر کادر درمان مورد واکسیناسیون قرار می‌گیرند.

وی افزود: این قول را به مردم شهرستان آبیک می دهم که در ابتدای فروردین ماه سال آینده به تدریج واکسیناسیون عامه مردم علیه کرونا با رعایت اولویت بندی و افزایش تعداد سهمیه واکسن کرونا اتفاق بیفتد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آبیک در پایان گفت: آبیک، نخستین شهرستان در استان قزوین است که واکسیناسیون کادر درمان آن آغاز شده و طی روزهای آینده و تا پایان سال واکسیناسیون این کادر تکمیل می‌شود و به تدریج با افزایش واکسن در اختیار قرار داده شده، جمعیت هدف شهرستان واکسینه می‌شوند

 
امتیاز دهی